ELC-06D331E
PanasonicPanasonic
ELC-06D331E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELC-06D331E
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 330UH 300MA 740 MOHM
Ngā Rauemi: ELC-06D331E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELC-06D331E
Tau Wae ELC-06D331E Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 330UH 300MA 740 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160300 pcs Pepa Raraunga ELC-06D331E.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.264" Dia (6.70mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 06D
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Radial
Ētahi Ingoa ELC06D331E Tae Mahi -
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 10kHz
Inangarangi 330µH Teitei - Tae (Max) 0.394" (10.00mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 330µH Unshielded Inductor 300mA 740 mOhm Radial
DC Resistance (DCR) 740 mOhm Whakatauranga onamata 300mA