EHF-2CM0900
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EHF-2CM0900
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua RF DIR COUPLER 900MHZ 0805
Ngā Rauemi: EHF-2CM0900.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EHF-2CM0900
Tau Wae EHF-2CM0900 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga RF DIR COUPLER 900MHZ 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4526 pcs Pepa Raraunga EHF-2CM0900.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0805 (2012 Metric) Raupapa -
Hoki Hoki - Mana - Max 3W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0805 (2012 Metric)
Ētahi Ingoa EHF2CM0900
P12042TR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakamotu 25dB
Te Hainatanga Whakataunga 0.3dB Rautanga 900MHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Directional Coupler Cellular 900MHz 14.5dB 3W 0805 (2012 Metric) Hononga Tae 14.5dB