EFR-TSB40K5
PanasonicPanasonic
EFR-TSB40K5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EFR-TSB40K5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua TRANS 40KHZ ULTRASONIC TYPE S
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EFR-TSB40K5
Tau Wae EFR-TSB40K5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga TRANS 40KHZ ULTRASONIC TYPE S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5021 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 20V Raupapa -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa EFRTSB40K5
ERF-TSB40K5
P9895
Tae Mahi - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rautanga 40kHz
Whakaahuatanga Taipitopito Ultrasonic Sensor 40kHz Te Pee Maama -