EFJ-C2005E5B
PanasonicPanasonic
EFJ-C2005E5B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EFJ-C2005E5B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CER RES 20.0000MHZ 8PF SMD
Ngā Rauemi: EFJ-C2005E5B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EFJ-C2005E5B
Tau Wae EFJ-C2005E5B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CER RES 20.0000MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5657 pcs Pepa Raraunga EFJ-C2005E5B.pdf
Momo Ceramic Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa EFJ-C Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 3-SMD, Non-Standard Ētahi Ingoa EFJC2005E5B
PX200CTR
Tae Mahi -20°C ~ 80°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.049" (1.25mm) Te Manawanui Toa ±0.5%
Te Tautanga Mahinga ±0.2% Rautanga 20MHz
Ngā āhuatanga Built in Capacitor Whakaahuatanga Taipitopito 20MHz Ceramic Resonator Built in Capacitor 8pF ±0.2% -20°C ~ 80°C Surface Mount
Te kaha 8pF