EEV-TG2A100P
PanasonicPanasonic
EEV-TG2A100P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEV-TG2A100P
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: EEV-TG2A100P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEV-TG2A100P
Tau Wae EEV-TG2A100P Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 178337 pcs Pepa Raraunga EEV-TG2A100P.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa TG Ripple Current @ Low Frequency 45.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 70mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEVTG2A100P
PCE3694TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.402" (10.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.3 Ohm @ 100kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.3 Ohm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 10µF