EEV-TG1K331UM
PanasonicPanasonic
EEV-TG1K331UM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEV-TG1K331UM
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD
Ngā Rauemi: EEV-TG1K331UM.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEV-TG1K331UM
Tau Wae EEV-TG1K331UM Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 80V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66741 pcs Pepa Raraunga EEV-TG1K331UM.pdf
Putanga - Kua tohua 80V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm) Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa TG Ripple Current @ Low Frequency 227.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 350mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEVTG1K331UM
PCE3678TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 300 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 330µF Nga tono Automotive