EEV-TG1E331Q
PanasonicPanasonic
EEV-TG1E331Q Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEV-TG1E331Q
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Ngā Rauemi: EEV-TG1E331Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEV-TG1E331Q
Tau Wae EEV-TG1E331Q Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 101335 pcs Pepa Raraunga EEV-TG1E331Q.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm) Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TG Ripple Current @ Low Frequency 520mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 800mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Can - SMD Ētahi Ingoa EEVTG1E331Q
PCE3638TR
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm @ 100kHz Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 120 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 330µF Nga tono Automotive