EEV-FK2A151M
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEV-FK2A151M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEV-FK2A151M
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD
Ngā Rauemi: EEV-FK2A151M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
125 pcs
250 pcs
625 pcs
875 pcs
1250 pcs
3125 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEV-FK2A151M
Tau Wae EEV-FK2A151M Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102515 pcs Pepa Raraunga EEV-FK2A151M.pdf
Te manawanui 150µF Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm) Raupapa Automotive, AEC-Q200, FK
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can - SMD
Pitch - Hononga 100V Paa / Case 0.669" L x 0.669" W (17.00mm x 17.00mm)
Ētahi Ingoa EEVFK2A151M
PCE3499TR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 594.8mA @ 120Hz Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Waehanga Kaihanga EEV-FK2A151M Life @ Temp. -
Hapa 170 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Whakaahua nui 150µF 100V Aluminum Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 100V SMD Nga tono 5000 Hrs @ 105°C