EEU-TP1V621B
PanasonicPanasonic
EEU-TP1V621B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TP1V621B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 620UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TP1V621B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TP1V621B
Tau Wae EEU-TP1V621B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 620UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86794 pcs Pepa Raraunga EEU-TP1V621B.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa TP Ripple Current @ Low Frequency 1.395A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.49A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15711CT
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 620µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
Te kaha 620µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TP1V621
EEU-TP1V621
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 620UF 20% 35V RADIAL