EEU-TP1E821
PanasonicPanasonic
EEU-TP1E821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TP1E821
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TP1E821.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TP1E821
Tau Wae EEU-TP1E821 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 110673 pcs Pepa Raraunga EEU-TP1E821.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa TP Ripple Current @ Low Frequency 1.155A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTP1E821
P14910
Tae Mahi -40°C ~ 135°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
Te kaha 820µF Nga tono Automotive