EEU-TA1V101B
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1V101B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1V101B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1V101B
Tau Wae EEU-TA1V101B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 208102 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1V101B.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 360.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 555mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1V101B
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 180 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.532" (13.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1J470SB
EEU-TA1J470SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 6027 pcs
Tikiake: EEU-TA1J470SB.pdf
RFQ
EEU-TA1V101
EEU-TA1V101
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL