EEU-TA1J470
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1J470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1J470.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1J470
Tau Wae EEU-TA1J470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102175 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1J470.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 299mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 460mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1J470
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 270 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 47µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1J471S
EEU-TA1J471S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 47117 pcs
Tikiake: EEU-TA1J471S.pdf
RFQ
EEU-TA1J470S
EEU-TA1J470S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 4529 pcs
Tikiake: EEU-TA1J470S.pdf
RFQ
EEU-TA1J471SB
EEU-TA1J471SB
Tikiake: EEU-TA1J471SB.pdf
EEU-TA1J331S
EEU-TA1J331S
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: EEU-TA1J331S.pdf
EEU-TA1J470B
EEU-TA1J470B
Tikiake: EEU-TA1J470B.pdf
EEU-TA1J330B
EEU-TA1J330B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: EEU-TA1J330B.pdf
EEU-TA1J470SB
EEU-TA1J470SB