EEU-TA1H4R7
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1H4R7
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1H4R7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1H4R7
Tau Wae EEU-TA1H4R7 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5287 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1H4R7.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 55.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 85mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1H4R7
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.15 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 4.7µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 4.7µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1H4R7B
EEU-TA1H4R7B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL