EEU-TA1E102
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1E102
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1E102.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1E102
Tau Wae EEU-TA1E102 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 79259 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1E102.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 1.489A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.985A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1E102
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 32 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1E221
EEU-TA1E221
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 175732 pcs
Tikiake: EEU-TA1E221.pdf
RFQ
EEU-TA1E102SB
EEU-TA1E102SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 100838 pcs
Tikiake: EEU-TA1E102SB.pdf
RFQ
EEU-TA1C471SB
EEU-TA1C471SB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: EEU-TA1C471SB.pdf
EEU-TA1E102LB
EEU-TA1E102LB
Tikiake: EEU-TA1E102LB.pdf
EEU-TA1E102S
EEU-TA1E102S
Tikiake: EEU-TA1E102S.pdf
EEU-TA1C471S
EEU-TA1C471S
Tikiake: EEU-TA1C471S.pdf
EEU-TA1E102L
EEU-TA1E102L
Tikiake: EEU-TA1E102L.pdf
EEU-TA1E102B
EEU-TA1E102B