EEU-HD1H471
PanasonicPanasonic
EEU-HD1H471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-HD1H471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-HD1H471.pdf2.EEU-HD1H471.pdf3.EEU-HD1H471.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-HD1H471
Tau Wae EEU-HD1H471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144568 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-HD1H471.pdf2.EEU-HD1H471.pdf3.EEU-HD1H471.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa HD Ripple Current @ Low Frequency 530mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 795mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUHD1H471
P15149
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-HD1H470
EEU-HD1H470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 278004 pcs
Tikiake: EEU-HD1H470.pdf
RFQ
EEU-HD1H471B
EEU-HD1H471B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL