EEU-FS2A330B
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FS2A330B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua 100VDC, 33UF
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FS2A330B
Tau Wae EEU-FS2A330B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga 100VDC, 33UF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FS Ripple Current @ Low Frequency 269.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 490mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFS2A330B
PCE5187TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 160 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 33µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FS2A270
EEU-FS2A270
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: 100VDC, 27UF
I roto i te taonga: 472962 pcs
Tikiake: EEU-FS2A270.pdf
RFQ
EEU-FS2A330
EEU-FS2A330
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: 100VDC, 33UF