EEU-FR1J151
PanasonicPanasonic
EEU-FR1J151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1J151
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1J151.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1J151
Tau Wae EEU-FR1J151 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 311111 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1J151.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 751.1mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.073A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1J151
P15406
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 45 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1J151B
EEU-FR1J151B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 132502 pcs
Tikiake: EEU-FR1J151B.pdf
RFQ
EEU-FR1J101L
EEU-FR1J101L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 357608 pcs
Tikiake: EEU-FR1J101L.pdf
RFQ
EEU-FR1J151L
EEU-FR1J151L