EEU-FR1E471
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1E471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1E471.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1E471
Tau Wae EEU-FR1E471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 310140 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1E471.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 967.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.29A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1E471
P14419
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 43 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1E471YB
EEU-FR1E471YB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 369885 pcs
Tikiake: EEU-FR1E471YB.pdf
RFQ
EEU-FR1E561L
EEU-FR1E561L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 349971 pcs
Tikiake: EEU-FR1E561L.pdf
RFQ
EEU-FR1E471B
EEU-FR1E471B
Tikiake: EEU-FR1E471B.pdf
EEU-FR1E391L
EEU-FR1E391L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEU-FR1E391L.pdf
EEU-FR1E471L
EEU-FR1E471L
Tikiake: EEU-FR1E471L.pdf
EEU-FR1E471LB
EEU-FR1E471LB
Tikiake: EEU-FR1E471LB.pdf
EEU-FR1E470B
EEU-FR1E470B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEU-FR1E470B.pdf
EEU-FR1E471Y
EEU-FR1E471Y