EEU-FR1E101B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E101B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1E101B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1E101B.pdf2.EEU-FR1E101B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1E101B
Tau Wae EEU-FR1E101B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1180820 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1E101B.pdf2.EEU-FR1E101B.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 318.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 455mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR1E101B-ND
EEUFR1E101B
P15348TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 130 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1C681L
EEU-FR1C681L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 411200 pcs
Tikiake: EEU-FR1C681L.pdf
RFQ
EEU-FR1E101
EEU-FR1E101
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL