EEU-FR1A392B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A392B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1A392B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1A392B.pdf2.EEU-FR1A392B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1A392B
Tau Wae EEU-FR1A392B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 74321 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1A392B.pdf2.EEU-FR1A392B.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 2.552A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.19A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15325CT
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 15 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3900µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 3900µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1A392
EEU-FR1A392
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 10V RADIAL