EEU-FR0J122LB
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J122LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR0J122LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR0J122LB.pdf2.EEU-FR0J122LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR0J122LB
Tau Wae EEU-FR0J122LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 498277 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR0J122LB.pdf2.EEU-FR0J122LB.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 992mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.24A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR0J122LB-ND
EEUFR0J122LB
P15304TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 41 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR0J122B
EEU-FR0J122B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 374158 pcs
Tikiake: EEU-FR0J122B.pdf
RFQ
EEU-FR0J182
EEU-FR0J182
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 277674 pcs
Tikiake: EEU-FR0J182.pdf
RFQ
EEU-FR0J122L
EEU-FR0J122L