EEU-FM1H181L
PanasonicPanasonic
EEU-FM1H181L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1H181L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1H181L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1H181L
Tau Wae EEU-FM1H181L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 406209 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1H181L.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 1.001A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.43A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1H181L
P12396
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 33 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 180µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C Te kaha 180µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM1H221B
EEU-FM1H221B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 386885 pcs
Tikiake: EEU-FM1H221B.pdf
RFQ
EEU-FM1H151
EEU-FM1H151
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 508073 pcs
Tikiake: EEU-FM1H151.pdf
RFQ
EEU-FM1H181LB
EEU-FM1H181LB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL