EEU-FM1C331BJ
PanasonicPanasonic
EEU-FM1C331BJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM1C331BJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM1C331BJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM1C331BJ
Tau Wae EEU-FM1C331BJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 546536 pcs Pepa Raraunga EEU-FM1C331BJ.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 665mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM1C331BJ
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 56 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 330µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM1C272SB
EEU-FM1C272SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 109655 pcs
Tikiake: EEU-FM1C272SB.pdf
RFQ
EEU-FM1C331
EEU-FM1C331
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 593180 pcs
Tikiake: EEU-FM1C331.pdf
RFQ
EEU-FM1C471L
EEU-FM1C471L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Tikiake: EEU-FM1C471L.pdf
EEU-FM1C331B
EEU-FM1C331B