EEU-FM0J222LB
PanasonicPanasonic
EEU-FM0J222LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FM0J222LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FM0J222LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FM0J222LB
Tau Wae EEU-FM0J222LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239658 pcs Pepa Raraunga EEU-FM0J222LB.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FM Ripple Current @ Low Frequency 1.976A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.47A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFM0J222LB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 18 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FM0J392
EEU-FM0J392
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 184902 pcs
Tikiake: EEU-FM0J392.pdf
RFQ
EEU-FM0J332
EEU-FM0J332
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 203256 pcs
Tikiake: EEU-FM0J332.pdf
RFQ
EEU-FM0J222L
EEU-FM0J222L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL