EEU-FC2A390LJ
PanasonicPanasonic
EEU-FC2A390LJ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC2A390LJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC2A390LJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC2A390LJ
Tau Wae EEU-FC2A390LJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 294982 pcs Pepa Raraunga EEU-FC2A390LJ.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 295.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 455mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC2A390LJ
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 330 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 39µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 39µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC2A470
EEU-FC2A470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
I roto i te taonga: 291024 pcs
Tikiake:
RFQ
EEU-FC2A390
EEU-FC2A390
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 100V RADIAL