EEU-FC1V561B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1V561B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1V561B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1V561B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1V561B
Tau Wae EEU-FC1V561B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 144284 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1V561B.pdf
Putanga - Kua tohua 35V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.08A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.44A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P19685CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 45 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 560µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1V561SB
EEU-FC1V561SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 560UF 20% 35V RADIAL
I roto i te taonga: 181003 pcs
Tikiake: EEU-FC1V561SB.pdf
RFQ
EEU-FC1V561E
EEU-FC1V561E
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 241188 pcs
Tikiake: EEU-FC1V561E.pdf
RFQ
EEU-FC1V561
EEU-FC1V561