EEU-FC1J221S
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J221S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J221S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J221S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J221S
Tau Wae EEU-FC1J221S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 226244 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J221S.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 835.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.285A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J221S
P10347
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 85 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1J182
EEU-FC1J182
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 56195 pcs
Tikiake: EEU-FC1J182.pdf
RFQ
EEU-FC1J220
EEU-FC1J220
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 929016 pcs
Tikiake: EEU-FC1J220.pdf
RFQ
EEU-FC1J221
EEU-FC1J221
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL