EEU-FC1J151
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J151 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J151
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J151.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J151
Tau Wae EEU-FC1J151 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 332892 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J151.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 448.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 690mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J151
P10344
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 178 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1J122L
EEU-FC1J122L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 65729 pcs
Tikiake: EEU-FC1J122L.pdf
RFQ
EEU-FC1J151BJ
EEU-FC1J151BJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 307483 pcs
Tikiake: EEU-FC1J151BJ.pdf
RFQ
EEU-FC1J121B
EEU-FC1J121B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 63V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1J121B.pdf
EEU-FC1J151B
EEU-FC1J151B