EEU-FC1J120
PanasonicPanasonic
EEU-FC1J120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1J120
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1J120.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1J120
Tau Wae EEU-FC1J120 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 946140 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1J120.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 94.25mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 145mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1J120
P10336
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 12µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1J120B
EEU-FC1J120B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12UF 20% 63V RADIAL