EEU-FC1H820BJ
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1H820BJ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1H820BJ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1H820BJ
Tau Wae EEU-FC1H820BJ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 520937 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1H820BJ.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 315.3mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUFC1H820BJ Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 234 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1H680BJ
EEU-FC1H680BJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 486519 pcs
Tikiake: EEU-FC1H680BJ.pdf
RFQ
EEU-FC1H681B
EEU-FC1H681B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 113080 pcs
Tikiake: EEU-FC1H681B.pdf
RFQ
EEU-FC1H820
EEU-FC1H820
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 50V RADIAL