EEU-FC1H120B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H120B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1H120B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1H120B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1H120B
Tau Wae EEU-FC1H120B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 896164 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1H120B.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 87.75mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 135mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1H120B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.3 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 12µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 12µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1H101B
EEU-FC1H101B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 462718 pcs
Tikiake: EEU-FC1H101B.pdf
RFQ
EEU-FC1H121L
EEU-FC1H121L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 397394 pcs
Tikiake: EEU-FC1H121L.pdf
RFQ
EEU-FC1H120
EEU-FC1H120
Whakaahuatanga: CAP ALUM 12UF 20% 50V RADIAL