EEU-FC1E332SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E332SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1E332SB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1E332SB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1E332SB
Tau Wae EEU-FC1E332SB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98763 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1E332SB.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 2.329A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.74A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1E332SB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 20 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 3300µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 3300µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1E331LJ
EEU-FC1E331LJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 448965 pcs
Tikiake: EEU-FC1E331LJ.pdf
RFQ
EEU-FC1E332S
EEU-FC1E332S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 76005 pcs
Tikiake: EEU-FC1E332S.pdf
RFQ
EEU-FC1E390B
EEU-FC1E390B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 39UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1E390B.pdf
EEU-FC1E391
EEU-FC1E391
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1E391.pdf
EEU-FC1E332
EEU-FC1E332