EEU-FC1E122
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E122 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1E122
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1E122.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1E122
Tau Wae EEU-FC1E122 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168942 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1E122.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.556A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.945A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1E122
P11224
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1200µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1200µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1E122SB
EEU-FC1E122SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1200UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 85939 pcs
Tikiake: EEU-FC1E122SB.pdf
RFQ
EEU-FC1E152S
EEU-FC1E152S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 132460 pcs
Tikiake: EEU-FC1E152S.pdf
RFQ
EEU-FC1E121H
EEU-FC1E121H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1E121H.pdf
EEU-FC1E122S
EEU-FC1E122S
Tikiake: EEU-FC1E122S.pdf
EEU-FC1E121B
EEU-FC1E121B
Tikiake: EEU-FC1E121B.pdf
EEU-FC1E152B
EEU-FC1E152B
Tikiake: EEU-FC1E152B.pdf
EEU-FC1E122B
EEU-FC1E122B