EEU-FC1A681L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A681L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1A681L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1A681L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1A681L
Tau Wae EEU-FC1A681L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 439790 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1A681L.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 547.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1A681L
P10222
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 85 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1A820
EEU-FC1A820
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 928449 pcs
Tikiake: EEU-FC1A820.pdf
RFQ
EEU-FC1A562S
EEU-FC1A562S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 100190 pcs
Tikiake: EEU-FC1A562S.pdf
RFQ
EEU-FC1A681LJ
EEU-FC1A681LJ
Whakaahuatanga: CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1A681LJ.pdf
EEU-FC1A682SB
EEU-FC1A682SB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1A682SB.pdf
EEU-FC1A682S
EEU-FC1A682S
Tikiake: EEU-FC1A682S.pdf
EEU-FC1A681LB
EEU-FC1A681LB
Tikiake: EEU-FC1A681LB.pdf
EEU-FC1A562
EEU-FC1A562
Tikiake: EEU-FC1A562.pdf
EEU-FC1A562B
EEU-FC1A562B
Tikiake: EEU-FC1A562B.pdf
EEU-FC1A681
EEU-FC1A681