EEU-FC1A272B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A272B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1A272B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1A272B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1A272B
Tau Wae EEU-FC1A272B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 117021 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1A272B.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.653A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.945A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1A272B
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2700µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2700µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1A272
EEU-FC1A272
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2700UF 20% 10V RADIAL