EEU-FC1A221
PanasonicPanasonic
EEU-FC1A221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1A221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1A221.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1A221
Tau Wae EEU-FC1A221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4524 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1A221.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 260mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 400mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1A221
P11183
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 250 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
Te kaha 220µF Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1A222
EEU-FC1A222
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 253821 pcs
Tikiake: EEU-FC1A222.pdf
RFQ
EEU-FC1A182B
EEU-FC1A182B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 148319 pcs
Tikiake: EEU-FC1A182B.pdf
RFQ
EEU-FC1A221S
EEU-FC1A221S
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1A221S.pdf
EEU-FC1A182
EEU-FC1A182
Tikiake: EEU-FC1A182.pdf
EEU-FC1A221SB
EEU-FC1A221SB
Tikiake: EEU-FC1A221SB.pdf
EEU-FC1A182SB
EEU-FC1A182SB
Tikiake: EEU-FC1A182SB.pdf
EEU-FC1A182S
EEU-FC1A182S
Tikiake: EEU-FC1A182S.pdf
EEU-FC1A221B
EEU-FC1A221B
Tikiake: EEU-FC1A221B.pdf
EEU-FC1A181H
EEU-FC1A181H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1A181H.pdf
EEU-FC1A181B
EEU-FC1A181B
Tikiake: EEU-FC1A181B.pdf
EEU-FC1A221H
EEU-FC1A221H
Tikiake: EEU-FC1A221H.pdf
EEU-FC1A221SH
EEU-FC1A221SH
Tikiake: EEU-FC1A221SH.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel