EEU-FC1A102B
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-FC1A102B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1A102B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1A102B
Tau Wae EEU-FC1A102B Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 1000µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa Automotive, AEC-Q200, FC
RoHS Tūnga Tape & Box (TB) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 10V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEU-FC1A102B-ND
EEUFC1A102B
P19631TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 787.5mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-FC1A102B Life @ Temp. -
Hapa 68 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm)
Whakaahua nui 1000µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL Nga tono 3000 Hrs @ 105°C