EEU-FC0J821
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC0J821
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC0J821.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC0J821
Tau Wae EEU-FC0J821 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 443128 pcs Pepa Raraunga EEU-FC0J821.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 566.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 730mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FC0J821-ND
EEUFC0J821
P11171
P11171-ND
P12706
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 90 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC0J822
EEU-FC0J822
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 92395 pcs
Tikiake: EEU-FC0J822.pdf
RFQ
EEU-FC0J682B
EEU-FC0J682B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 80489 pcs
Tikiake: EEU-FC0J682B.pdf
RFQ
EEU-FC0J821L
EEU-FC0J821L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL