EEU-FC0J151H
PanasonicPanasonic
EEU-FC0J151H Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC0J151H
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC0J151H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC0J151H
Tau Wae EEU-FC0J151H Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 530516 pcs Pepa Raraunga EEU-FC0J151H.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 152.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 235mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC0J151H
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 500 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 150µF