EEU-EE2W6R8X
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-EE2W6R8X
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-EE2W6R8X
Tau Wae EEU-EE2W6R8X Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 6.8UF 20% 450V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135399 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 450V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa EE Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUEE2W6R8X
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 6.8µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
Te kaha 6.8µF Nga tono General Purpose