EEU-EE2V470S
PanasonicPanasonic
EEU-EE2V470S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-EE2V470S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-EE2V470S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-EE2V470S
Tau Wae EEU-EE2V470S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83168 pcs Pepa Raraunga EEU-EE2V470S.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa EE Ripple Current @ Low Frequency 374.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.07A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUEE2V470S
P13656
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-EE2W100U
EEU-EE2W100U
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 225223 pcs
Tikiake: EEU-EE2W100U.pdf
RFQ
EEU-EE2V470
EEU-EE2V470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL