EEU-ED2V680
PanasonicPanasonic
EEU-ED2V680 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2V680
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2V680.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2V680
Tau Wae EEU-ED2V680 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68644 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2V680.pdf
Putanga - Kua tohua 350V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2V680
P13555
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 1.240" (31.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-ED2W150B
EEU-ED2W150B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 15UF 20% 450V RADIAL
I roto i te taonga: 121219 pcs
Tikiake: EEU-ED2W150B.pdf
RFQ
EEU-ED2V470
EEU-ED2V470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
I roto i te taonga: 88997 pcs
Tikiake: EEU-ED2V470.pdf
RFQ
EEU-ED2V680S
EEU-ED2V680S
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 350V RADIAL