EEU-ED2G100B
PanasonicPanasonic
EEU-ED2G100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2G100B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2G100B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2G100B
Tau Wae EEU-ED2G100B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266292 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2G100B.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 120mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 300mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-ED2G100B-ND
EEUED2G100B
P19625TB
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 10µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-ED2G220SB
EEU-ED2G220SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
I roto i te taonga: 75919 pcs
Tikiake: EEU-ED2G220SB.pdf
RFQ
EEU-ED2E820S
EEU-ED2E820S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 96930 pcs
Tikiake: EEU-ED2E820S.pdf
RFQ
EEU-ED2G100
EEU-ED2G100
Whakaahuatanga: CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL