EEU-ED2E470
PanasonicPanasonic
EEU-ED2E470 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2E470
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2E470.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2E470
Tau Wae EEU-ED2E470 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 143202 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2E470.pdf
Putanga - Kua tohua 250V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 368mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 920mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2E470
P13535
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 47µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-ED2E330B
EEU-ED2E330B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 139986 pcs
Tikiake: EEU-ED2E330B.pdf
RFQ
EEU-ED2E680SB
EEU-ED2E680SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
I roto i te taonga: 104452 pcs
Tikiake: EEU-ED2E680SB.pdf
RFQ
EEU-ED2E470SB
EEU-ED2E470SB
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: EEU-ED2E470SB.pdf
EEU-ED2E220
EEU-ED2E220
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: EEU-ED2E220.pdf
EEU-ED2E470B
EEU-ED2E470B
Tikiake: EEU-ED2E470B.pdf
EEU-ED2E221
EEU-ED2E221
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Tikiake: EEU-ED2E221.pdf
EEU-ED2E470S
EEU-ED2E470S