EEU-ED2D820SB
PanasonicPanasonic
EEU-ED2D820SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2D820SB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2D820SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2D820SB
Tau Wae EEU-ED2D820SB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104406 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2D820SB.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 440mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.1A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2D820SB
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 82µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 82µF Nga tono General Purpose