EEU-ED2C680B
PanasonicPanasonic
EEU-ED2C680B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2C680B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2C680B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2C680B
Tau Wae EEU-ED2C680B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141668 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2C680B.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 380mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2C680B
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 68µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
Te kaha 68µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-ED2C221SB
EEU-ED2C221SB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 61375 pcs
Tikiake: EEU-ED2C221SB.pdf
RFQ
EEU-ED2C330B
EEU-ED2C330B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 267264 pcs
Tikiake: EEU-ED2C330B.pdf
RFQ
EEU-ED2C680
EEU-ED2C680
Whakaahuatanga: CAP ALUM 68UF 20% 160V RADIAL