EEU-ED2C220B
PanasonicPanasonic
EEU-ED2C220B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-ED2C220B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-ED2C220B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-ED2C220B
Tau Wae EEU-ED2C220B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277930 pcs Pepa Raraunga EEU-ED2C220B.pdf
Putanga - Kua tohua 160V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa ED Ripple Current @ Low Frequency 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 500mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUED2C220B
Tae Mahi -25°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C
Te kaha 22µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-ED2C151
EEU-ED2C151
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 107549 pcs
Tikiake: EEU-ED2C151.pdf
RFQ
EEU-ED2C330
EEU-ED2C330
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
I roto i te taonga: 290195 pcs
Tikiake: EEU-ED2C330.pdf
RFQ
EEU-ED2C220
EEU-ED2C220
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL