EEU-EB1A471S
PanasonicPanasonic
EEU-EB1A471S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-EB1A471S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-EB1A471S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-EB1A471S
Tau Wae EEU-EB1A471S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 565296 pcs Pepa Raraunga EEU-EB1A471S.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa EB Ripple Current @ Low Frequency 180mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 234mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUEB1A471S
P13457
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 470µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-EB1A471
EEU-EB1A471
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 453608 pcs
Tikiake: EEU-EB1A471.pdf
RFQ
EEU-EB1A471B
EEU-EB1A471B
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 374483 pcs
Tikiake: EEU-EB1A471B.pdf
RFQ
EEU-EB1A471SB
EEU-EB1A471SB
Tikiake: EEU-EB1A471SB.pdf
EEU-EB1A222B
EEU-EB1A222B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Tikiake: EEU-EB1A222B.pdf
EEU-EB1A471SJ
EEU-EB1A471SJ