EET-UQ2G151BA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2G151BA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EET-UQ2G151BA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Ngā Rauemi: EET-UQ2G151BA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EET-UQ2G151BA
Tau Wae EET-UQ2G151BA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5445 pcs Pepa Raraunga EET-UQ2G151BA.pdf
Putanga - Kua tohua 400V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm)
Raupapa TS-UQ Ripple Current @ Low Frequency 1.16A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.624A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa EETUQ2G151BA
P11889
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 1.326 Ohm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.326 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 150µF