EET-UQ2D182DA
PanasonicPanasonic
EET-UQ2D182DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EET-UQ2D182DA
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Ngā Rauemi: EET-UQ2D182DA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EET-UQ2D182DA
Tau Wae EET-UQ2D182DA Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4948 pcs Pepa Raraunga EET-UQ2D182DA.pdf
Putanga - Kua tohua 200V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 1.181" Dia (30.00mm)
Raupapa TS-UQ Ripple Current @ Low Frequency 4.32A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 6.048A @ 10kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can - Snap-In Ētahi Ingoa EETUQ2D182DA
P11851
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.772" (45.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 120 mOhm @ 120Hz
Whakaahuatanga Taipitopito 1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Te kaha 1800µF